Squash

5 najlepszych prezentów dla fana squasha

Nas stanie przed dylematem co sprezentować bliskiej osobie – jak nie trafić kulą w płot – lub bardziej na miejscu – piłką w aut.

Z tej okazji polecamy 5 naszym zdaniem najciekawszych prezentów, które sprawdzą się zarówno dla graczy, jak i zachęta do rozpoczęcia przygody ze squashem oraz wyrobienia formy na wakacje.

Z pewnością nowa rakieta to jeden z najlepszych prezentów jakie może otrzymać każdy gracz. Jednak uważajmy aby nie popełnić błędu zbyt pochopnego wyboru rakiety która wyląduje w szafie lub na aukcji internetowej. Zwróć uwagę na markę. Zaufaj doświadczonym producentom – nie kupuj rakiety “no name” w markecie. Wybór rakiety w dużej mierze zależy od poziomu zaawansowania gracza. Jeśli prezent ma zachęcić do rozpoczęcia przygody ze squashem lub ma zastąpić rakietę wypożyczaną w klubie to zwróć uwagę na rakiety przeznaczone dla początkujących. Jeśli gracz ma już rakietę z której jest zadowolony możesz pomyśleć o zakupie drugiej podobnej zapasowej rakiety na wypadek uszkodzenia naciągu.

1. RAKIETA DO SQUASHA

NASZE TYPY:

Head Metallix Demon

Metallix Demon to idealny wybór w kategorii cenowej do 200 zł. Dobre wyważenie rekiety powoduje, że jest ona precyzyjna i zwrotna.

Technologia: Metallix™ – rakieta została wykonana  z materiałów, których atomy są do 1000 razy mniejsze niż typowy metal. Rezultatem jest lżejsza, mocniejsza i bardziej precyzyjna rakieta niż kiedykolwiek wcześniej.

Zestaw Head PCT Rave Graphite

W skład zestawu wchodzi rakieta HEAD PCT Rave z kompozytu grafitowego, dwie piłeczki HEAD Championship z dwiema żółtymi kropkami oraz okulary ochronne Impulse. Bardzo dobry zestaw na start – wszystko czego potrzeba by zacząć grać.

Head Neon 130 Youtek

Torba do squasha to na pewno jeden z bezpieczniejszych prezentów. To podstawowy element wyposażenia gracza zapewniający wygodę w podróży do klubu oraz bezpieczny transport rakiet. Dobra torba to przede wszystkim dobra funkcjonalność – dobre rozplanowanie komór, dodatkowe przegródki na akcesoria, torba na buty. Przy wyborze torby warto kierować się marką oraz wielkością.

Head Neon 130 Youek to jeden z najlepszych modeli Head’a na rok 2011. Bardzo dobrze wyważona rama oferuje graczowi połączenie wysokiej siły zagrań z niezwykłą zwrotnością i komfortem gry. Idealny prezent dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania.

2. TORBA DO SQUASHA

Torba HEAD Squash Tour Team Sport

Duża wygodna torba, która idealnie sprawdzi się podczas zwykłej wizyty w klubie jak i podczas sportowego wyjazdu. W torbie zastosowano technologię CCT + folię termiczną, chroniącą rakietę i naciąg przed niskimi i wysokimi temperaturami.

Pojemność: 72L

Torba HEAD Squash Tour Team Combi

Nowa jeszcze lepiej zaprojektowana wersja najpopularniejszego modelu w kolekcji Head. Model na rok 2011 to jeszcze lepiej zaprojektowana i zoptymalizowana struktura kieszeni i funkcjonalność.

Pojemność: 74L

Torba HEAD Women Combi

Torba HEAD Women combi z kolekcji na rok 2011 w wersji dla kobiet to połączenie designu, wygody i trwałości. Dużo użytecznych przegródek i świetna jakość wykończenia.

Pojemność: 72L

3. PSA SQUASHTV

PSA Squash tv to internetowa telewizja squashowa transmitująca na żywo w bardzo dobrej jakości najważniejsze wydarzenia na świecie. Roczny abonament to minimum 12 najważniejszych squashowych wydarzeń live – ok. 250 meczy, wszystkie mecze dostępne online jako powtórki, oraz specjalne podsumowania, wywiady i relacje z imprez. Roczny abonament to koszt £50.00.

4. JONATHON POWER – EXPOSED

Jonathon Power jest jedną z największych postaci w historii squasha. Zaczął grać w squasha w wieku 7 lat. W wieku 16 lat przeszedł na zawodowstwo. W wieku 24 lat zdobył tytuł mistrza świata i nr. 1 w światowym rankingu.
Exposed to instruktażowe DVD z serią ponad 120 min filmów dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Treningi, taktyka, mecze – wszystkie filmy z analizą i komentarzem Jonathon’a.

5. AKCESORIA

I na koniec polecamy coś czego nigdy za wiele czyli akcesoria do squasha.
Potrzebne do gry, szybko się zużywają – prezent pewniak. Piłki, owijki, opaski, frotki

Leave a Reply